Božićni hakl

Ususret nadolazećim blagdanima profesori Tjelesne i zdravstvene kulture Gornjogradske gimnazije organiziraju božićni turnir pod nazivom „Božićni hakl“. Riječ je o prvom takvom turniru, na kojem će se ove godine zaigrati upravo košarka.

Turnir će se održati u Gornjogradskoj gimnaziji u četvrtak, 21. prosinca 2017.  u dvorani za Tjelesnu i zdravstvenu kulturu, s početkom u 14 sati. Na istom mogu sudjelovati ekipe s maksimalno po pet članova u svakoj, dok će se sam turnir igrati po pravilima takozvane „ulične košarke“.

Prijaviti se mogu svi učenici Gornjogradske gimnazije, putem obrasca za prijavu kojeg mogu potražiti kod profesora Tjelesne i zdravstvene kulture. U obrascu je potrebno navesti naziv ekipe te ime, prezime i razred svakog člana. Napominjemo, da u jednom timu mogu biti učenici različitih razreda.

Prijave traju do utorka, 19. prosinca 2017., najkasnije do 16 sati. Ždrijeb, odnosno izvlačenje ekipa po skupinama, će se održati u srijedu, 20. prosinca 2017. Sve dodatne informacije o turniru možete dobiti kod profesora Tjelesne i zdravstvene kulture.

Pozivamo ljubitelje košarke da slože svoje ekipe i zajedno budu dio turnira „Božićni hakl“!

objavio: Nenad Polondak   datum: 13. 12. 2017.

Čeka te adventski kalendar, no malo drugačiji. Ako si spreman na nove izazove, budi hrabar i posjeti stranicu:

engleska verzija    i    hrvatska verzija.

Od subote, 1.12. pa sve do Badnjaka, svaki dan, čekat će te novi zadatak, a ako budeš prvi koji se sa svim točnim odgovorima javi na mail adventggg@gmail.com, dobit ćeš slobodan dan i poklon iznenađenja. Primamljivo, zar ne? 😊

Sretno i nema varanja, gledam te!

Tvoj Djed Božićnjak

« Prosinac 2018 »