Ludi dan

Maškare, ća mogu maškare?!

U utorak, 25. veljače, Fašničko slavlje nije zaobišlo ni našu školu. Bilo nam je ludo i nezaboravno… Još se opravljamo od priprema i samog događaja, stoga molimo učenike za malo strpljenja oko proglašenja najbolje individualne maske i najbolje fotografije. Pristiglo je puno fotografija na naš Facebook i Instagram koje je potrebno pomno proučiti i odlučiti o najboljoj.

Za sada znamo da je oko izbora najbolje grupne maske bilo jako napeto tako da su s jednakim brojem glasova nagrade za najbolje maske u A turnusu odnijeli učenici 1.b azreda – šarmantni Francuzi te 2.a – preslatki  Malci. U B turnusu nam se dogodila ista situacija te prvo mjesto dijele 2.e – nenadmašna Svadba i 2. f – radnog naslova Barabe. Čestitamo nagrađenima i svim ostalim sudionicima.

Djelić atmosfere fašničkog ludila u Gornjogradskoj gimnaziji možete pogledati u nastavku, a više fotografija na nasšim društvenim mrežama...

Zahvaljujemo od srca svim učenicima na divnoj atmosferi, velikom trudu i odličnim maskama, najboljim DJ – ima (alias tete čistačice i striček domar), svim nastavnicima na velikoj podršci,  a nekima i na velikom doprinosu (svega i svačeg smo se nagledali u utorak smiley)

Nagrađene grupne maske:

1. b - šarmantni Francuzi

2.a - preslatki Malci

2. e - nenadmašna Svadba

2. f - Barabe

Nisu nas iznevjerili ni profesori. smiley

Maskirani profesori u A turnusu.

Maskirani profesori u B turnusu.

Ovo je samo dio galerije. Ostatak fotografija pogledajte na našim društvenim mrežama.

objavio: Marija Martinović   datum: 19. 2. 2020.

« Travanj 2020 »