OBILJEŽILI SMO DAN ŠKOLE 9. PROSINCA

Dan škole obilježili smo veselo i u zajedničkom druženju. Svima su nam u srcima bila djeca iz Specijalne bolnice za kronične bolesti dječje dobi iz Gornje Bistre za koju smo skupljali novčana sredstva namijenjena kupnji namirnica. Prodajom kolača i kupnjom tombola prikupili smo 4 720 kuna.

Zahvaljujemo svim učenicima koji su s velikom radošću zamatali darove i donosili ih pod bor. Zahvaljujemo svim učenicima koji su ispekli i donijeli najfinije kolače u našu „Slastičarnicu“. Posebno zahvaljujemo svim učenicima koji su svojim nastupima pridonijeli vedroj atmosferi oduševivši nas svojom kreativnošću i pozitivnom energijom. Zahvaljujemo razrednicima i predmetnim nastavnicima koji su poticali i podržavali učenike u svim njihovim aktivnostima kao i roditeljima koji su pomogli uključivši se u našu humanitarnu akciju. Nismo zaboravili ni našeg domara Ivana koji se također pobrinuo da sve protekne u najboljem redu.

Veselimo se našim budućim druženjima, ali i novim humanitarnim akcijama jer je naša škola još jednom pokazala da ima veliko srce!

Na facebook stranici Gornjogradske gimnazije možete vidjeti ostale fotografije i filmove događanja na Dan škole.

objavio: Nenad Polondak   datum: 11. 12. 2015.

« Lipanj 2018 »