NAŠI LIKOVNJACI OPET POKUPILI PRVU NAGRADU !!!

TINA KELAVA I NIKOLINA POLANČEC

osvojile prvo mjesto u oblikovanju ambalaže svojim radom "Mmmemories"

Riječ je o natječaju ULUPUH - a za kreativce mlađe od 18 godina

(Hrvatska udruga likovnih umjetnika primijenjenih umjetnosti), a obrazloženje odabira je sljedeće:

"...natječaj Oblikuj pakiranje/ambalažu pristigla su 43 rada. Dizajnerica Sanja Rocco pregledala je sve radove i priznala da nije bilo lako odabrati! Uz puno razmišljanja, uzevši pri ocjenjivanjuu obzir ne samo likovno rješenje ambalaže nego i kreativnost u osmišljavanju imena proizvoda i informaciju koja se odašilje oblikovanjem, odlučila je da u kategoriji srednjoškolskog uzrasta, jednu od dvije jednakovrijedne nagrade dodijelimo učenicima Vaše škole za rad Mmmemories – obrazloženje:

Ambalaža je originalna već izborom boja (igra kontrastima, tamna podloga i bijela slova) i rukom pisane tipografije (tekstualni dio), a autori su osmislili duhovite nazive, kako bombonjere, tako i raznih okusa čokoladnih bombona s alkoholnim punjenjem. Jedina zamjerka je što je čitav tekst isključivo na engleskom jeziku."

Podsjetimo:

Na prethodnom natječaju "Razigraj, pokreni skulpturu/objekt" prvo mjesto u kategoriji srednjoškolaca osvojili su radovi SONJE ŠUMANOVAC, BRUNE TOPOLOVCA i IRENE VALEK

(Sonja Šumanovac i Bruno Topolovac)

(Irena Valek)

JOŠ JEDNOM OD SRCA ČESTITAMO SVIM NAGRAĐENIM UČENICIMA!!

... i nestrpljivo očekujemo nove kreacije.

objavio: Nenad Polondak   datum: 22. 11. 2017.

« Prosinac 2019 »