DAN GORNJOGRADSKE GIMNAZIJE

U petak, 8. prosinca, Gornjogradska gimnazija proslavila je 410. godinu svoga postojanja! Ovogodišnji smo program posvetili kreativnosti i zabavi, a priredba je organizirana u Glumačkoj družini Histrion

Program smo započeli recitacijom pjesme Sestra naše maturantice Zrinke Čupić koju su pročitale Iva Barbarić (1. c) i Kristijana Džini (2. f). Navedena pjesma, koja je pobijedila na natječaju Oboji svijet, uvela nas je u predstavu Mali princ u izvedbi dramske skupine i zbora Gornjogradske gimnazije. Program smo na kraju začinili izvedbom ovogodišnjeg ljetnog hita Despacito koju su Španjolci iz 1.c izveli uz pomoć svih sudionika priredbe, ali i nastavnika i učenika Gornjogradske gimnazije.

Zahvaljujemo svim nastavnicama koje su na bilo koji način svojim radom i trudom doprinijele organizaciji i izvedbi programa te pripremi svih izvođača i sudionika. Nadamo se da vam se ovogodišnja proslava Dana škole svidjela i vidimo se sljedeće godine. Uživajte u nadolazećim blagdanima i želimo vam sretan Božić i Novu godinu!

Sretan rođendan, Gornjogradska!

objavio: Nenad Polondak   datum: 18. 12. 2017.

Čeka te adventski kalendar, no malo drugačiji. Ako si spreman na nove izazove, budi hrabar i posjeti stranicu:

engleska verzija    i    hrvatska verzija.

Od subote, 1.12. pa sve do Badnjaka, svaki dan, čekat će te novi zadatak, a ako budeš prvi koji se sa svim točnim odgovorima javi na mail adventggg@gmail.com, dobit ćeš slobodan dan i poklon iznenađenja. Primamljivo, zar ne? 😊

Sretno i nema varanja, gledam te!

Tvoj Djed Božićnjak

« Prosinac 2018 »