JESENSKI ROK DRŽAVNE MATURE ŠK.GOD.2017./18.

Prijava ispita državne mature
od 20. 07. 2018. u 12:00 sati do 31.07. 2018. u 12:00 sati
- Svi pristupnici prijavljuju ispite samostalno prijavom i pristupom svojoj stranici na www.postani-student.hr
-PRIJAVU I SVE PROVJERE OBAVITI PREKO STOLNOG RAČUNALA (ne mobitelom)!!!!

Napomena:
učenici koji su ove školske godine završili četvrti ne trebaju u školi potpisivati prijavnice za jesenski rok, niti ih slati u Centar.

Provedba ispita državne mature u jesenskome roku:
- od 22. 08. 2018. do 7. 09. 2018. prema Kalendar i vremenik jesesnkog roka 2017/2018
Mjesto pisanja ispita državne mature: Gornjogradska gimnazija
Odjava ispita:
od 31.07.2018. do 2.08.2018. (uključujući taj dan)
- Pristupnici trebaju popuniti obrazac odjave i poslati putem e-pošte na adresu: odjava@ncvvo.hr
- Obrazac odjave ispita
Uplate novčanih naknada za troškove polaganja ispita u jesenskome roku:
- Rok za uplatu: provjeriti rok na mrežnim stranicama, lani je bio 2. 08. (uključujući i taj dan)
Uplate koje će biti izvršene nakon tog datuma neće biti prihvaćene jer ih sustav nije u mogućnosti evidentirati (paziti na vrijeme potrebno za evidentiranje uplate).
Obveza plaćanja vidljiva je pristupnicima nakon prijave ispita na njihovim stranicama, na poveznici Moji podatci/Zaduženja i uplate. Osim zaduženja na navedenoj poveznici pristupnicima su vidljivi vlastiti podatci za uplatu, koje moraju upisati na uplatnicu.
Nije moguće s vlastitim pozivom na broj odobrenja uplatiti ispit drugoga pristupnika, niti od drugoga pristupnika prepisati poziv na broj.
Uplate se mogu obaviti u bilo kojoj poslovnici banke ili pošte ili internet bankarstvom.
Centru nije potrebno slati presliku uplatnice, osim u slučajevima kada uplata nije evidentirana niti nakon pet dana.
Napomene:
- pristupnici koji su prijavili više ispita i odustanu od polaganja nekih ispita, a ne odjave ih u roku, ne mogu birati koji ispit će nakon uplate biti označen kao plaćen. Uplate se evidentiraju redom prema datumu pisanja ispita.
- pristupnici koji imaju zaduženja iz prethodnih rokova moraju podmiriti dugovanja, jer se uplate evidentiraju prvo za neuplaćene ispite iz prethodnih rokova.
- učenici koji su ove godine završili četvrti plaćaju samo one ispite koje su položili u ljetnome roku, a ponovo ih prijavljuju u jesenskome roku.
- učenici koji ponavljaju polaganje ispita, jer nisu s uspjehom položili ispite u ljetnome roku, ne plaćaju troškove polaganja ispita u jesenskome roku. Možete prijaviti i drugu razinu ispita!

Dodatne informacije pristupnici mogu dobiti :
• mailom koordinatorici Katarina Markoja na katarina.dretar1@skole.hr
• web škole kutak za maturante
• pozivom na broj Info centra 01/4501 899
• slanjem upita e-poštom na adresu: info.centar@ncvvo.hr
• u vezi studijskih programa na www.studij.hr

objavio: Nenad Polondak   datum: 16. 7. 2018.

« Prosinac 2019 »