(ROĐEN)DAN ŠKOLE

Uoči božićnih i novogodišnjih blagdana 7. prosinca 2018. godine obilježili smo veselo i u zajedničkom druženju Dan škole. Kao i proteklih godina ova priredba imala je humanitarni karakter. Novac se prikupljao za udrugu Ulične svjetiljke koja pomaže beskućnicima i čiji će nas članovi i posjetiti u veljači, a dio je kolača doniran pučkoj kuhinji.

U suradnji s roditeljima i učenicima održana je tombola i prodaja kolača. Uz humanitarnu tombolu i prodaju kolača, Dan škole obilježen je i uz prigodnu priredbu, tzv. talent-šou na kojem su mnogi učenici pokazali svoje pjevačke, plesačke, voditeljske, glumačke i ostale talente. Na kraju su učenici sudjelovali u kvizu znanja i pokazali vrlo dobro poznavanje podataka o svojoj školi.

Pobjednik Talent Show-a: STJEPAN KLEPIĆ

Zahvaljujemo svim učenicima koji su s velikom radošću zamatali darove i donosili ih pod bor te svima koji su ispekli i donijeli najfinije kolače u našu školu. Posebno zahvaljujemo svim učenicima koji su svojim nastupima pridonijeli vedroj atmosferi oduševivši nas svojom kreativnošću i pozitivnom energijom. Zahvaljujemo razrednicima i predmetnim nastavnicima koji su poticali i podržavali učenike u svim njihovim aktivnostima kao i roditeljima koji su pomogli uključivši se u našu humanitarnu akciju. Nismo zaboravili ni naše domare i spremačice koji su se također pobrinuli da sve protekne u najboljem redu.

Hvala svima koji su nam omogućili ovako izvrsnu zabavu. Veselimo se našim budućim druženjima, ali i novim humanitarnim akcijama jer je naša škola još jednom pokazala da ima veliko srce. Vidimo se i dogodine.

objavio: Marija Martinović   datum: 10. 12. 2018.

Pobjednica ovogodišnjeg adventskog kalendara je E.R. iz 1.c. Osvojila je slobodan dan po izboru i tri tjedna odgovaranja po dogovoru. Čestitamo!

« Siječanj 2019 »