JAVNI NATJEČAJ

Klasa: 112-07/20-01/01

Urbroj: 251-108-20-01

U Zagrebu, 14.01.2020.

Gornjogradska gimnazija raspisuje javni natječaj za slobodna radna mjesta i to:

1. NASTAVNIK GEOGRAFIJE

-  nepuno i određeno radno vrijeme –    20 sati ukupnog tjednog radnog vremena  (zamjena za rodiljni dopust)

2. NASTAVNIK GEOGRAFIJE

-  nepuno i određeno radno vrijeme –    13 sati ukupnog tjednog radnog vremena  (do 31.08.2020.)

3. NASTAVNIK SOCIOLOGIJE I POLITIKE I GOSPODARSTVA

-  nepuno i određeno radno vrijeme –    36 sati ukupnog tjednog radnog vremena (zamjena za rodiljni dopust)

4. NASTAVNIK ETIKE

-  puno i neodređeno radno vrijeme –    40 sati ukupnog tjednog radnog vremena

5. NASTAVNIK BIOLOGIJE

-  nepunopuno i neodređeno radno vrijeme –     20 sati ukupnog tjednog radnog vremena

6. NASTAVNIK POVIJESTI

-  nepunopuno i neodređeno radno vrijeme –     9 sati ukupnog tjednog radnog vremena

UVJETI:  Prema odredbama Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi. Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola. Rok za primanje prijava je 8 (osam) dana od dana objave natječaja.

Kandidati uz prijavu su dužni dostaviti:

• molbu
  • presliku domovnice
  • presliku diplome
  • kratak životopis

U skladu sa člankom 102. i 103. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji, pozivaju se osobe iz članka 102. stavaka 1. 3. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji u svrhu ostvarivanja prava prednosti pri zapošljavanju, da

U skladu sa člankom 103. stavkom 3. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji, objavljujemo poveznicu na internetsku stranicu Ministarstva na kojoj su navedeni dokazi potrebni za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju.

POVEZNICA  NA INTERNETSKU STRANICU MINISTARSTVA BRANITELJA

Pisane prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta dostaviti na adresu škole u roku od osam (8) dana od dana objave natječaja. O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku. Za oglašeno radno mjesto mogu se javiti osobe oba spola. Nepotpune prijave (koje ne sadrže svu potrebnu dokumentaciju) kao i nepravodobno dostavljene prijave neće se razmatrati. Kandidati koji ispunjavaju uvjete iz natječaja bit će pozvani na procjenu u skladu s Pravilnikom o načinu i postupku zapošljavanja Gornjogradske gimnazije koji je dostupan na mrežnim stranicama škole. Za kandidate prijavljenje na natječaj provest će se prethodna provjera sposobnosti i to pisanom provjerom sposobnosti, motivacije i vještina te razgovorom s kandidatima. Informacija o vremenu i mjestu održavanja prethodne provjere sposobnosti objavit će se na mrežnoj stranici škole. Za kandidata koji ne pristupi prethodnoj provjeri sposobnosti smatrat će se da je povukao prijavu na natječaj. Natječaj će biti objavljen na web stranicama HZZ-a i Gornjogradske gimnazije i oglasnoj ploči škole.

U Zagrebu, 14.01.2020.

Ravnatelj: